220 000 zł dom na sprzedaż - Szymaki, ul. -
Numer oferty:
131/WB
Powierzchnia:
115.0 mkw
Działka:
17204.0 mkw
Liczba pokoi:
3
Cena sprzedaży:
220 000 zł
Cena za mkw:
1 913 zł
Miejscowość:
Szymaki
Ulica:
-
Rok budowy:
1970
Technologia budowy:
suporeks
Własność:
Własność z KW
Stan:
dobry
pokój
pokój
pokój
kuchnia z oknem
Łazienka razem z wc

Opis

Gdzie strumy płynie z wolna.

Biuro nieruchomości AB Grand Białystok poleca urokliwe siedlisko w powiecie sokólskim, w gminie Kuźnica woj. podlaskie (700 metrów od granicy z Białorusią). Nieruchomość składa się z 6 działek o łącznej powierzchni 1,7204 ha - zabudowana domem mieszkalnym oraz trzema budynkami gospodarczymi, całość ogrodzona starym płotem drewnianym. Siedlisko z dużym potencjałem rekreacyjno-wypoczynkowym, porośnięta starodrzewem i zaroślami o charakterze mieszanym. Po uporządkowaniu może stanowić ciekawy kompleks parkowy z dostępem do wody, możliwość utworzenia stawu (po granicy nieruchomości przepływa czysty strumyk, który zimą nie zamarza a latem nie wysycha). Niezwykle malownicza, cicha i atrakcyjna przyrodniczo okolica. W pobliżu, w odległości 9 km znajduje się słynna tatarska wieś Bohoniki, turystyczna atrakcja z zabytkowym meczetem. Miejscowość oddalona 10 km od Kuźnicy oraz 15 km od Sokółki, 58 km od Białegostoku.

Budynek mieszkalny konstrukcji murowanej (siporeks grubości 1 i 1/2 izolowany pustką w środku), otynkowany, w bardzo dobrym stanie, do zamieszkania o pow. ok. 115 m2. Dach dwuspadowy, kryty blachą falistą, okna drewniane, ogrzewanie fizyczne (piece kaflowe). Do budynku doprowadzona jest energia elektryczna (prąd 3-fazowy) oraz woda ze studni zasilanej pompą (wodociąg gminny znajduje się ok. 350 metrów od budynku), niewielkie szambo do odprowadzania ścieków. Dom składa się 3 pokoi, obszernej kuchni oraz łazienki z wanną i WC. Dwa wiatrołapy i piwnica pod częścią domu. Na podłogach deski malowane w bardzo dobrym stanie, ściany tynkowane. Posesja częściowo zagospodarowana (środkowa część) ogrodem i sadem, obok znajdują się 3 budynki gospodarcze (dwie drewniane stodoły i murowana obora, dachy kryte eternitem. Większa część nieruchomości porośnięta starodrzewem.

Bardzo atrakcyjna oferta dla osób z wizją własnej posiadłości w ciekawym zakątku Polski.

AB Grand Nieruchomości:
tel. 698 651 321

Zadaj pytanie

Forma własności:
Spółdzielcze własnościowe prawo
Wpis do księgi wieczystej
Własność

Czynność dokonywana pomiędzy osobami zaliczonymi do I grupy podatkowej w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 28 lipca 1983 r. o podatku od spadków i darowizn

Cena nieruchomości:
Podatek od czynności cywilnoprawnych PLN
Taksa notarialna PLN
VAT od taksy notarialnej PLN
Wpis prawa własności w KW PLN
Opłata za wniosek o założenie KW
Opłata za wniosek do KW PLN
VAT od opłaty za wniosek do KW PLN
Prowizja agencji % PLN
VAT od prowizji agencji PLN
Przybliżone koszty dodatkowe PLN
Orientacyjny koszt nieruchomości PLN
Plus opłaty za wpisy PLN

Ostatnio oglądane oferty
Wyszukaj ofertę

W sprawie tej oferty prosimy dzwonić pod numer telefonu:
85 674 82 65
Masz w notesie:
0 ofert